Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податкова служба Криму спростовує інформацію про незаконне вилучення документації підприємства.

08.02.2013


В Крыму налоговые милиционеры незаконно изъяли документацию предприятия

 

 

Источник:http://www.sobytiya.info/news/13/28994

Інтернет – видання, «События Крыма», 29.01.2013

В Крыму работники налоговой милиции незаконно затребовали у предприятия информацию и копии документов об осуществлении финансово-хозяйственной деятельности.

 

По данным пресс-службы Генеральной прокуратуры Украины, сообщение об этом поступило на "горячую линию" крымской прокуратуры от директора предприятия.

 

Надзорным ведомством подано представление об устранении нарушения.


Позиція ДПС в АРК:

Податкова служба Криму спростовує інформацію про незаконне вилучення документації підприємства.

 

            В  Інтернет виданні «Події Криму» ( 29.01.2013р.)   був розміщений матеріал під назвою «В Криму податкові міліціонери незаконно вилучили документацію підприємства», в якому повідомлялося, що на «гарячу лінію» кримської прокуратури надійшло повідомлення директора одного підприємства про незаконні вимоги працівників податкової міліції по наданню ним копій фінансово-господарських документів.

         Державною податковою службою Криму була проведена перевірка  фактів, висловлених в публікації. В ході перевірки  реалізації повноважень, покладених на органи державної податкової служби, порушення вимог Податкового кодексу України співробітниками податкової міліції не встановлені. Неправомірні дії співробітників податкової міліції Криму не знайшли свого документального підтвердження, а саме вилучення документації  у підприємства не здійснювалося. За результатами  перевірки Державна податкова  служба в АР Крим повідомила прокуратуру.

              Державна податкова служба Криму нагадує, що для реагування  на заяви про випадки  корупційних або незаконних дій  з боку працівників органів державної податкової служби для платників  податків в ДПС України діє сервіс  « Пульс податкової» ( тел. (044) 2840007 – безкоштовний). Сервіс стає  все більш популярним серед  жителів Криму. Так,  минулого року ним скористалися 45 громадян.  Практика показує, що сервіс дозволяє, як вирішувати невідкладні проблеми, що виникають у платників податків на місцях, так і мати чітку картину того, наскільки сумлінно виконують повсякденні обов'язки працівники податкової служби - від простого інспектора до начальника, а також сприяє уникненню прикрих непорозумінь і поліпшенню відносин між платниками податків і податківцями.