Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Голова Ради Міністрів Автономної Республіки Крим Сергій Аксенов зустрівся з колективом ГУ Міндоходів в АР Крим

06.03.2014

У зверненні до колективу  податкового відомства Криму Сергій Аксенов завірив, що уряд  застосував усі необхідні заходи щодо організації стабільної роботи всіх органів виконавчої влади  та життєдіяльності автономії. Прем'єр міністр  виразив упевненість в тому, що колектив головного управління, як і раніше, забезпечить виконання в повному обсязі покладених на нього  функцій по  своєчасному надходженню податків і зборів до бюджетів.

Голова комісії по податках і зборах при Раді Міністрів АР Крим Микола Кочанов проінформував, що в даний час розв'язується питання з поліпшення матеріально-технічного забезпечення податкових органів Криму.

Начальник ГУ Міндоходів в АР Крим Олександр Кондрашов завірив, що всі податкові інспекції автономії і створені при них центри з обслуговування платників податків функціонують в звичному режимі. В повному обсязі надаються адміністративні послуги, зокрема по прийому податкової звітності, а також по видачі дозвільних документів для ведення підприємницької діяльності.