Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Начальник ГУ Міндоходів в АР Крим Олександр Кондрашов продовжує виконувати покладені на нього обов'язки.

05.03.2014

   Прес-служба  ГУ Міндоходів в АР Крим  заявляє, що рішення Президії Верховної Ради АР Крим  про покладання обов'язків начальника ГУ Міндоходів в АР Крим  на Кочанова Миколу Євгенійовича викликало подив у зв'язку з тим, що начальник ГУ Міндоходів в АР Крим Кондрашов Олександр Миколайович   не складав своїх повноважень, знаходиться на  робочому місці, здійснює  покладені на нього посадові обов'язки і не має наміру відмовлятися  від їх подальшого виконання.  Про це Кондрашов О.М.   проінформував  у відкритому листі  Голову Верховної Ради АР Крим  Константинова В.А.

 

До уваги: начальник ГУ Міндоходів в АР Крим Кондрашов О.М. був призначений наказом Міністерства доходів і зборів України № 954- о  від  04.06.2013р.  і його кандидатура  погоджена  Головою   Верховної Ради АР Крим (лист № 1016/28-16 від 15.05.2013р. ).

 Головне управління Міндоходів в АР Крим повідомляє, що всі його територіальні органи  і створені при них центри  обслуговування платників податків функціонують в звичному режимі, в повному обсязі надають адміністративні послуги, зокрема з прийому податкової звітності, а також з видачі дозвільних документів для ведення підприємницької діяльності.

Додаткові матеріали