Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

За січень – лютий 2014 року до загального фонду республіканського бюджету кримські платники податків перерахували 227,7 млн. гривень

04.03.2014

Зокрема, виконання індикативних показників Мінфіну з надходжень до загального фонду бюджету АР Крим складає 148%. Всього з початку року до загального фонду республіканського бюджету надійшло 227,7 млн. гривень, а додаткові надходження склали 125,9 млн. гривень.

 «Хочу відзначити, що позитивна динаміка надходжень є слідством зростання підприємницької активності, введення ряду податково-законодавчих інновацій, направлених на створення комфортних умов малого і середнього бізнесу, продовження мораторію на проведення перевірок таких СГД, спрощення реєстрації нових платників податків, проведення заходів, направлених на легалізацію і контроль з виплати заробітної плати. В період гострої політичної і економічної кризи кримчани гостро зацікавлені в наповненні прибуткової частини бюджету автономії, оскільки це позначиться на своєчасності виплати заробітної плати бюджетникам, пенсій і інших соціальних виплат», - відзначив начальник ГУ Міндоходів в АР Крим Олександр Кондрашов.

Основна питома вага надходжень (55%) належить акцизному податку, сплаченому кримськими виробниками підакцизних товарів. Податковими агентами автономії забезпечено надходження до республіканського бюджету 83,7 млн.грн. ПДФО. Більше 6,5 млн. грн. сплатили суб'єкти підприємництва за ліцензії на ведення певних видів діяльності, а за використання природних багатств Криму – 5,4 млн.грн плати за надра.

Нагадаємо, що бюджетом АР Крим на 2014 рік, прийнятим в січні поточного року, передбачено фінансування галузей охорони здоров'я, освіти, соціального захисту, культури, мистецтва і спорту з республіканського бюджету автономії. Найбільший обсяг коштів прямує на забезпечення зарплат працівникам бюджетної сфери.