Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

З початку року податковою міліцією м. Сімферополя зареєстровано 11 кримінальних правопорушень

14.03.2014

За січень - лютий 2014 року співробітниками Головного оперативного управління ДПІ у м. Сімферополі ГУ Міндоходів в АР Крим зареєстровано 11 кримінальних правопорушень, зокрема 5 з них  тяжкі та особливо тяжкі.

Унаслідок чого було стягнуто до бюджету з суб'єктів господарської діяльності – контрагентів конвертаційних центрів грошових коштів на суму 628,0 тис. гривень, з суб'єктів господарської діяльності імпортерів грошові кошти в сумі 722,7 тис. гривень.

В рамках протидії розкраданню бюджетних коштів та їх легалізації по оперативним матеріалам зареєстровано 1 кримінальне правопорушення по ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

За даний період проведена перевірка одного цеху з виготовлення алкогольних напоїв, в ході заходів встановлено, що виробництво працює без яких – або дозвільних документів. Унаслідок чого вилучено фальсифікованої алкогольної продукції на 1524,5 тис. гривень та інших товаро – матеріальних цінностей на 7,3 тис. гривень.

Необхідно відзначити, що в ході оперативних заходів впродовж січня – лютого п.р. вилучено з нелегального обігу товаро – матеріальних цінностей на загальну суму  - 2 969,5 тис. гривень, зокрема: алкогольної продукції – 2076,6 тис. гривень, тютюнових виробів – 856,0 тис. гривень,  інших товаро – матеріальних цінностей  - 36,9 тис. гривень.

Конфісковано за рішенням суду товаро – матеріальних цінностей на загальну суму 321,1 тис. гривень.