Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Граничний термін сплати авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб -14 березня2014 року

14.03.2014

Джанкойська ОДПІ ГУ Міндоходів в АР Крим нагадує, що фізичні особи-підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховують самостійно.

Розмір таких платежів повинен становити не менше, ніж 100% річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах). Авансові платежі сплачуються до бюджету по 25 %  щокварталу до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада.

Таким чином, 14 березня 2014 року є граничним днем сплати підприємцями авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб.

Водночас, у разі зменшення суми отриманого доходу за попередній квартал поточного року більше, ніж на 20 відс. у порівнянні з розрахунковою сумою доходу на такий квартал, платник податку має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у наступний строк, встановлений пп.177.5.1 Податкового кодексу.

Зауважуємо, що порядок оподаткування доходів, отриманих фізичною особою-підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено ст.177 Податкового кодексу України.