Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Майже на 115 тис.грн. поповнили місцеву скарбницю водокористувачі Бахчисарайського району

14.03.2014

«З початку року до місцевого бюджету  Бахчисарайського району  надійшло  114,2 тис.грн. збору за спеціальне  використання водних ресурсів, що на 29,8 тис.грн. більше, ніж  за аналогічний період  минулого року. Темп росту склав 122,5 %», - зазначив в.о. начальника ДПІ у Бахчисарайському районі Юрій Сагура.

        За словами  Юрія Сагури,  на сьогодні у Бахчисарайському районі  зареєстровано  200 платників сбору  за спеціальне  використання водних ресурсів,  з них 115 юридичних та 85 фізичних осіб-підприємців.

       Платниками  збору за спеціальне використання води є суб’єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії,  відділення, представництва інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи (крім бюджетних установ); фізичні особи-підприємці, які  використовують  воду отриману шляхом забору води з водних об’єктів (первинні водокористувачі)  та/або від первинних або  інших водокористувачів (вторинні водокористувачі), та використовують дводу для потреб гідроенергетики, водного транспорту і рибництва. Не сплачують збір водокористувачі,  які використовують воду виключно для задоволення питних  та санітарно-гігієничних  потреб населення.

     Нагадуємо, що для декларування збору за спеціальне  використовування води застосовуються форми декларацій, які затверджені наказом Мінфіну від 21.12.2013 р. № 1403. Граничний термін  надання декларації і сплати податкового зобов’язання по спецводозбору за I  квартал  2014 року - 12  та  20 травня.