Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

За рахунок підвищення рівня заробітної плати до бюджету додатково надійшло майже 8 тис. грн

12.03.2014

Як повідомила заступник начальника Керченської ОДПІ Н.Черненко, фахівцями податкової інспекції спільно з органами місцевого самоврядування постійно проводиться робота з суб'єктами господарювання, направлена на підвищення рівня заробітної плати найманих робітників до мінімального розміру, встановленого чинним законодавством. Фахівці КОДПІ приймають участь в засіданнях  комісії при Керченському міськвиконкомі з питань підвищення ефективності функціонування секторів економіки, її детінізації і наповнення прибуткової частини бюджетів всіх рівнів.

Так, в січні-лютому 2014р. в результаті заслуховування посадовців підприємств, 10 суб'єктів господарської діяльності – юридичних осіб підвищили рівень заробітної плати, що виплачується найманим особам. В результаті цього до бюджету додатково надійшло 4,7 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Також, з початку поточного року на засіданнях робочих груп при Керченській ОДПІ заслуховують 8 фізичних осіб -  підприємців, що допустили виплату заробітної плати нижче за мінімальний рівень.  В результаті проведеної роботи підприємці  підвищили рівень заробітної плати своїм найманим робітникам до мінімального. До бюджету додатково поступило 3,0 тыс.грн податку на доходи фізичних осіб.

           Нагадуємо! З 01.01.2014р. розмір мінімальної заробітної плати складає 1218 грн. Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати, нижче за який не може проводитися оплата найманому робітнику за виконану їм роботу.