Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Стабільне наповнення бюджетів – одне із стратегічних завдань

12.03.2014

Основним джерелом поповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. Так, за результатами двох місяців 2014 року до місцевих бюджетів Армянського, Красноперекопського, Роздольненського та Первомайського районів надійшло 23,2 млн. грн., що на 7% або на 1,5 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Цього результату вдалось досягти завдяки свідомості платників податків, які сумлінно виконують свої обов’язки перед державою.

«Одним з найважливіших напрямів роботи інспекції є заходи, направлені на погашення підприємствами заборгованості з виплати заробітної плати, підвищення її рівня роботодавцями до законодавчо встановленого мінімуму”, - наголосив начальник Красноперекопської ОДПІ Володимир Братусін.  

Завдяки проведеним заходам з початку року 23 підприємства й 20 фізичних осіб - підприємців підвищили рівень заробітної плати, додатково надійшло 5,9 тис. грн.,  4 підприємства частково погасили заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 671,8 тис. грн., 2 підприємства погасили заборгованість з ПДФО в сумі 42,5 тис. гривень.