Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Спрощена процедура добровільної реєстрації платників ПДВ.

24.01.2014

Зокрема, для цього не обов'язково досягати 300 тисячного обсягу постачань оподаткувань. Отримати цей ста­тус можна вже на етапі державної реєстрації суб'єкта господарювання. А факт його придбання підтверджує не Свідоцтво, а внесення запису в Реєстр платників ПДВ, про що повинні видавати відповідний витяг. Ці зміни прийняті Законом України № 657-VII| від 24.10.2013 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України в частині обліку і реєстрації платників податків і удосконалення деяких положень».

Також цим законом встановлений 60-денний термін для подачі скарги на постачальника, який відмовився надати податкову накладну. Даний термін обчислюється за граничним терміном подачі декларації за звітний період, в якому не надана податкова накладна або порушений порядок її заповнення і/або реєстрації в реєстрі (п. 201.10 ПКУ).

І, звичайно ж, Сімферопольська ОДПІ ГУ Міндоходів в АРК звертає увагу на нову форму декларації по ПДВ, затверджену наказом Міндоходів від 13.11.13 р. № 678, і новий реєстр податкових накладних, затверджений наказом Міндоходів від 25.11.2013 № 708.