Територіальні органи ДФС
в Автономній Республіці Крим

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Спрощена процедура добровільної реєстрації платників ПДВ.

24.01.2014

Зокрема, для цього не обов'язково досягати 300 тисячного обсягу постачань оподаткувань. Отримати цей ста­тус можна вже на етапі державної реєстрації суб'єкта господарювання. А факт його придбання підтверджує не Свідоцтво, а внесення запису в Реєстр платників ПДВ, про що повинні видавати відповідний витяг. Ці зміни прийняті Законом України № 657-VII| від 24.10.2013 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України в частині обліку і реєстрації платників податків і удосконалення деяких положень».

Також цим законом встановлений 60-денний термін для подачі скарги на постачальника, який відмовився надати податкову накладну. Даний термін обчислюється за граничним терміном подачі декларації за звітний період, в якому не надана податкова накладна або порушений порядок її заповнення і/або реєстрації в реєстрі (п. 201.10 ПКУ).

І, звичайно ж, Сімферопольська ОДПІ ГУ Міндоходів в АРК звертає увагу на нову форму декларації по ПДВ, затверджену наказом Міндоходів від 13.11.13 р. № 678, і новий реєстр податкових накладних, затверджений наказом Міндоходів від 25.11.2013 № 708.